Koła dwumasowe Alfa Romeo

Historia najpopularniejszej włoskiej marki czyli Alfa Romeo sięga 1906 r., kiedy to Alexandre Darracq zakłada fabrykę samochodów osobowych Darraq we Włoszech. Problemy finansowe powodują przejęcie firmy przez grupę przedsiębiorców i zmianę nazwy na Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (w skrócie ALFA). Drugi człon nazwy pojawił się podczas I wojny światowej, kiedy to kierownictwo fabryki objął Nicola Romeo.

Przez kilkadziesiąt lat firma Alfa Romeo wyróżniała pięknym i niepowtarzalnym wyglądem karoserii samochodów oraz stosując w produkowanych przez siebie samochodach silniki w układzie boxer oraz wysoko gatunkowe koła dwumasowe Alfa Romeo, które pozwalają wystartować motorom JTD. By okiełznać mocne silniki tych samochodów, montowane są w nich maglownice stoją na najwyższym poziomie, dzięki czemu sterowanie samochodami Alfy jest czystą przyjemnością. Obecnie w produkcji znajdują się samochody takie jak Giulietta, Mi.To, 159, Brera oraz perełka firmy czyli Alfa Romeo 8C Competizione.

Szukając kół dwumasowych w niewysokich cenach – koniecznie zajrzyj do sklepu iparts.pl. Znajdziesz tam koła dwumasowe do Alfa Romeo.
You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress