Koła dwumasowe Kia

Kia swoją działalność jeszcze pod nazwą Kyungsung Precision Industry – rozpoczęła w 1944 roku od ręcznego wytwarzania elementów rowerowych. Z biegiem czasu rynek rowerowy jednak tracił na wartości, gdyż nastąpiło większe zapotrzebowanie na szybszy rodzaj transportu jakim były motocykle. Podążając tym tropem, w 1961 roku Kia zaczęła wytwarzać motocykle, a następnie 3-kołowe pojazdy K-360.

Ciągle rozwijający się rynek i dążenia społeczeństwa do zmotoryzowania się się, wymusiły dalsze kroki w rozszerzenia swojej produkcji. Na początku lat 70, Kia w skonstruowała własny silnik, a następnie zdecydowała się na konstruowanie i produkcję samochodów. Na początku lat 90. zmieniona została nazwa firmy na Kia Motors Corporation. W obecnej chwili ta Koreańska marka jest najstarszym i drugim co do wielkości producentem samochodów oraz części na pierwszy montaż jak silniki, elementy zawieszenia, sprzęgła oraz koła dwumasowe Kia. W ofercie koreańskiego producenta można znaleźć takie samochody jak Kia: Picanto, Rio, Venga, Soul, Ceed.\

Koła dwumasowe do Kia nie należą do najtańszych części – spróbuj upolować promocję w największym sklepie motoryzacyjnym w Polsce – iparts.pl.
You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress