Oyodo

OYODO Quality from Japan to prestiżowy producent części motoryzacyjnych wytwarzanych przez japońskie i koreańskie koncerny samochodowe.


oyodologoCzęści z linii
OYODO zostały skonstruowane w oparciu, o wypróbowane i niezawodne, japońskie technologie, które od niepamiętnych czasów górowały w dziedzinie motoryzacji. To dzięki nim możemy cieszyć się, najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznym sprzęgiełOYODO, które cechują się idealną precyzją, najwyższą jakością oraz ponadprzeciętną wytrzymałością. Takie zestawienie cech daje użytkownikom tych części, gwarancję najwyższego poziomu.

Ponadto sprzęgła OYODO spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej – GVO EC Nr 1400, dzięki czemu użytkownik który zamontował te części, nie traci gwarancji producenta pojazdu, montując części samochodowe z linii produktów OYODO. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi koncernami azjatyckimi i japońskimi, wyłączny dostawca marki OYODO na polskim rynku, czyli GeParts – posiada w swojej ofercie produkty o najwyższej jakości, zapewniając przy tym najniższą cenę i dostępność.

Wszystkie sprzęgła i koła dwumasowe OYODO sprzedawane są w eleganckich pudełkach z gejszą. Opakowania te zostały wykonane z wysokiej jakości tektury, przez co są trwałe, a dzięki nowoczesnemu designowi, łatwo je rozpoznać na półce z innymi produktami. Wszystkie oznaczone są logiem OYODO Quality from Japan. Rozpoznawalność sprzęgieł OYODO za sprawą niepowtarzalnych pudełek z gejszą, sprawia, że na rynku stały się marką samą w sobie.

Sprawdź części OYODO w ofercie sklepu iParts.pl

Powered by WordPress