Koła dwumasowe – popularne zamienniki

Zamachowe koła dwumasowe to z pewnością jedne z najdroższych elementów w układzie napędowym samochodu. Dlatego postanowiliśmy przedstawić listę producentów, oferujących dobrej jakości zamienniki oryginalnych części. 

koło dwumasowe zamienniki

Koła dwumasowe – popularne zamienniki

Koła dwumasowe – wybrani producenci zamienników:

Aisin – japońska firma, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wysoka jakość produktów marki sprawiła, że czołowi światowi producenci samochodów podjęli współpracę z koncernem – Honda, Toyota, Nissan, Mitsubishi i Renault. Ponadto auto części Aisin znajdziemy także na niezależnym rynku części zamiennych.

Exedy – kolejne japońskie przedsiębiorstwo, które produkuje doskonałe i wysokojakościowe koła dwumasowe. W swojej ofercie posiada układy zamienne jak i sportowe, często wybierane do tuningu układów napędowych i podnoszenia stage’y. Marka Exedy dostarcza także części na pierwszy montaż m.in. do Hondy, Nissana i Mitsubishi.

LUK – niemiecka firma produkująca sprzęgła, układy wysprzęglające i dwumasowe koła zamachowe (jedne pierwszych na rynku). Koła dwumasowe LUK idą na pierwszy montaż do takich marek jak BMW, Porsche, Volkswagen czy Mercedes. Ich niezawodność i wysoką jakość docenili także wymagający klienci niezależnego rynku części zamiennych. Luk to marka znana na całym świecie, a koła dwumasowe LUK kompatybilne są z wieloma modelami samochodów marek europejskich, azjatyckich i amerykańskich.

Sachs – ponownie niemieckie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się m.in. w produkcji kompletnych układów sprzęgieł i kół zamachowych oraz dwumasowych. Specjalistyczny dobór materiałów i precyzja wykonania sprawiły, że części Sachs cechują się niezwykle wysoką jakością oraz trwałością.

Valeo – francuska firma kojarzona głównie z oświetleniem oraz wycieraczkami, zajmuje się również produkcją wysokiej jakości kół dwumasowych. Stosowane na pierwszy montaż u wielu producentów, a także dostępne na niezależnym rynku części zamiennych. Podzespoły Valeo często wybierane jako zamiennik przez użytkowników wielu aut i cieszą się bardzo dobrą opinią.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress